0
TV3

Londono „Chelsea“ klubo vyriausiasis treneris Andre Villas-Boasas, kurio auklėtiniai vakar rezultatu 0-2 išvykoje pralaimėjo prieš Liverpulio „Everton“ ekipą, pareiškė, kad tai vienos blogiausių jo auklėtinių rungtynių šį sezoną.

Namuose žaidę „Everton“ futbolininkai į priekį išsiveržė jau penktąją minutę, kuomet pasižymėjo Stevenas Pienaaras. Tuo tarpu antrojo kėlinio viduryje liverpuliečių pranašumą padidino Denisas Stracqualursi.

„Manau, kad šiandien buvo vienos blogiausių mūsų rungtynių šį sezoną. Sakydamas blogiausios kalbu visomis įmanomomis prasmėmis. „Everton“ šiandien žaidė nuostabiai. Jie pamažu tobulėja, o žiemos pirkiniai labai prisidėjo prie to“, - po rungtynių kalbėjo portugalas.

„Mūsų šiandieniniame pasirodyme neįžvelgiu visiškai nieko teigiamo. Tai sudėtinga mums diena, nes mūsų žaidimui daug ko trūko, ką privalu tobulinti norint neiškristi iš FA taurės ir UEFA Čempionų lygos“, - pridūrė „mėlynųjų“ treneris.