0

„Liverpool“ ir Londono „Tottenham“ ekipų mačas žadėjo intrigą, tačiau žiūrovų nenudžiugino - vėlyvą pirmadienio vakarą vykusi Anglijos „Premier“ lygos dvikova baigėsi be įvarčių 0-0.

Į aikštę grįžo šeimininkų komandos puolėjas Luisas Suarezas, praleidęs devynerias rungtynes dėl diskvalifikacijų, tačiau ir po keitimo pasirodžiusio urugvajiečio pastangų nepakako pralaužti darniai sostinės klubo gynybai.

„Liverpool“ didžiąją laiko dalį žaidė aktyviau ir daugiau atakavo, bet sukurti progų prie varžovų vartų 'raudoniesiems' nesisekė. Pirmajame kėlinyje bene arčiausiai tikslo buvo „Liverpool“ atstovai Martinas Kelly, kurio bandymą atrėmė vartininkas Bradas Friedelis, ir Jay Spearingas, kurio iš toli smūgiuotas kamuolys praskriejo pro skersinį.

Po pertraukos vaizdas nesikeitė. Visgi „Tottenham“ galėjo išplėšti dramatišką pergalę, tačiau vienas prieš vartininką Pepe Reiną iššokęs Garethas Bale'as ispano pergudrauti nesugebėjo. Netrukus kitoje aikštės pusėje Luisas Suarezas galva smūgiavo tiesiai į vartininką, palaidodamas paskutinę progą išplėšti pergalę.

Po šių lygiųjų „Liverpool“ (39 tšk) išliko septintoje turnyrinės lentelės vietoje, o „Tottenham“ (50 tšk) rikiuojasi trečias.

„Liverpool“ 0 - 0 Londono „Tottenham“