0

Šiandien Vokietijoje ir toliau buvo tęsiamos „Bundes“ lygos 20-ojo turo kovos. Jame taškus prarado lentelės viršuje esantys klubai – „Schalke“, „Monchengladbach“ bei „Bayer“.

„Schalke“ klubas namuose priėmė svečius „Mainz“ ir su jais sužaidė lygiosiomis 1-1, bei taip prarado du taškus.

„Mainz“ klubas rungtynių pradžioje, 14-tą minutę, pirmieji išsiveržė į priekį, o įvartį jiems iš arti įmušė naujasis klubo pirkinys Mohamedas Zidanas.

„Schalke“ rezultatą išlygino antrajame kėlinyje, 59-tą minutę, kai puikiai suklaidinęs gynėją, kamuolį iš aštraus kampo į vartus pasiuntė Chinedu Obasi, kuris taip pat tik šią žiemą atvyko į „Schalke“. Daugiau įvarčių šiame mače nebuvo.

Lygiosiomis sužaidė ir „Monchengladbach“ klubas. Jie svečiuose nesugebėjo įmušti įvarčio „Wolfsburg“ klubui, tačiau to nepadarė ir pastarieji, taigi rungtynės baigėsi 0-0.

Tuo metu Lėverkuzeno „Bayer“ pačioje rungtynių pabaigoje praleido įvartį į savus vartus ir rungtynės su „Stuttgart“ pasibaigė lygiosiomis 2-2.

Rezultatai:

„Schalke“ 1 – 1 „Mainz“

14' [0 – 1] Mohamed Zidan

59' [1 – 1] Chinedu Obasi

„Wolfsburg“ 0 – 0 „Monchengladbach“

„Bayer“ 2 – 2 „Stuttgart“

11' [1 – 0] Stefan Kiessling

23' [1 – 1] Julian Schieber

47' [2 – 1] Simon Rolfes (11 m.)

90' [2 – 2] Martin Harnik

63' Michal Kadlec („Bayer“)

90' Cristian Molinaro („Stuttgart“)

„Hoffenheim“ 2 – 2 „Augsburg“

31' [0 – 1] Sascha Mölders

38' [1 – 1] Peniel Kokou Mlapa

52' [2 – 1] Roberto Firmino (11 m.)

72' [2 – 2] Sebastian Langkamp

„Hertha“ 0 – 1 „Hannover“

68' [0 – 1] Mohammed Abdellaoue

76' Sebastian Neumann („Hertha“)