Tragišką rungtynių seriją pratęsė Niujorko „Knicks“ krepšininkai (8/15), Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate Bostone 89:91 (28:27, 27:22, 17:20, 17:22) turėję pripažinti vietos „Celtics“ pranašumą (12/10).

Tai buvo jau vienuoliktoji „Knicks“ nesėkmė per trylika pastarųjų reguliariojo sezono rungtynių.

Lemiamomis akimirkomis Niujorko ekipos metimai skriejo pro šalį. Likus kiek mažiau nei pusantros minutės rezultatas buvo labai slidus (89:90), tačiau nei Carmelo Anthony, nei Imano Shumperto ir Steve'o Novako metimai tikslo per likusį laiką nepasiekė ir „Celtics“ išsaugojo pergalę.

Nugalėtojams 30 taškų surinko Paulas Pierce'as (8/21 met.), 15 - Kevinas Garnettas (8 atk. kam.), 14 - Ray'us Allenas.

Pralaimėjusiems C.Anthony pelnė 26, Tysonas Chandleris (11 atk. kam.) - 20, Amare'as Stoudemire'as (11 atk. kam.) - 16, Landry Fieldsas - 11 taškų.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Įspūdingas „Heat“ spurtas ketvirtajame kėlinyje padėjo palaužti „76ers“

Komandiškai žaidusi „Lakers“ pranoko „Nuggets“ ekipą

D. Nowitzki sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, bet NBA čempionai neatsilaikė prieš „Pacers“

Naujajame Džersyje – geriausios N. Pekovičiaus karjeros rungtynės ir dar vienas sėkmingas R. Rubio pasirodymas