JAV moksleivių krepšinio lygoje – vieniems ypač linksmas, kitiems – nesuvokiamai liūdnas kuriozas. Šarlotės moksleivių krepšinio komandos žaidėjas lemiamomis akimirkomis pražudė savo ekipą įmesdamas į savąjį krepšį.

Likus keliolikai sekundžių iki mačo pabaigos Šarlotės krepšininkai buvo priekyje 57:56 ir turėjo kamuolį savo rankose. Vis dėlto išsimetant kamuolį iš užribio įvyko tikras košmaras - kamuolį sugavęs Bryanas Potočnikas lyg niekur nieko metė į savąjį krepšį ir to nesuprasdamas pelnė du taškus priešininkams bei išvedė juos į priekį 57:58.

Iš pradžių iškėlęs rankas amerikietis džiaugsmingai bėgo į kitą aikštės pusę, tačiau žaibiškai suprato, jog ką tik paskandino savo komandą.

Šarlotės klubas paprašė minutės pertraukėlės, bet ji neišgelbėjo - priešininkai šventė pergalę rezultatu 60:57.

Įdomu, kad B. Potočnikas yra vienas komandos lyderių. Jis vidutiniškai renka 10,8 taško ir atkovoja 8,3 kamuolio.