Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje kas yra pralaimėjimo kartėlis šiame sezone nežino Kauno „Bizonai“, kurie iškovojo jau šeštąją pergalę iš eilės, rezultatu 12:3 (6:3, 4:0, 2:0) įveikę Kauno „Monstrus“ ir pirmąjį konferencijos ratą užbaigė be nesėkmių, praneša hockey.lt.

Centro divizione priešininkų neturintys „Bizonai“ nesunkiai susidorojo su „Monstrais“. Pastarieji pirmajame kėlinyje dar bandė ieškoti kelių prie varžovų vartų, tačiau tai buvo viskas, ką varžovams leido „Bizonai“.

Pirmajame kėlinyje praleidę tris įvarčius, vėliau „Bizonai“ atsakė 6 įvarčiais be atsako ir iškovojo nesunkią pergalę.

„Bizonai“ – „Monstrai“ 12:3 (6:3, 4:0, 2:0). „Bizonai“: A.Šimatonis, T.Budrauskas po 4, E.Vasiliauskas 2, S.Baskutis, V.Sakalauskas po 1. „Monstrai“: A.Voronovas, S.Šneideris po 1 įvartį.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Vilniaus OH nesulaukė pasipriešinimo iš „Meteoro“

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Rytų konferencijoje Vilniaus OH nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš Vilniaus „Meteoro“ komandos ir nugalėjo varžovus rezultatu 9:3 (2:2, 5:1, 2:0).

OH klubas pergalę iškovojo pasiekę persilaužimą tik antrojoje rungtynių pusėje, pirmajame kėlinyje „Meteoras“ ilgai gadino nervus varžovams ir žengė koja kojon su priešininkais. Antrajame kėlinyje OH subombardavo varžovų vartus ir pasiekė pergalę net 6 įvarčių skirtumu.

OH – „Meteoras“ 9:3 (2:2, 5:1, 2:0). OH: A.Sidorovas 4, R.Bukauskas 2, R.Valickas, A.Silinas, M.Stankevičius po 1 įvartį. „Meteoras“: R.Parangovskis, G.Choruženka, T.Vaškevičius po 1 įvartį.

„Ice wind“ įkrėtė „Lokiams“

Vilniaus „Ice wind“ neturėjo problemų su Vilniaus „Lokiais“ ir nugalėjo varžovus rezultatu 13:5 (3:0, 4:2, 6:3).

„Ice wind“ jau pirmajame kėlinyje įmušė tris įvarčius be atsako ir leido sau atsipalaiduoti. Vėliau dvikova vyko itin rezultatyviai ir įvarčius mušė abi komandos, tačiau šiose lenktynėse geriau sekėsi „Ice wind“ komandai, kuri iš viso primušė net 13 įvarčių.

„Lokiai“ – „Ice wind“ 5:13 (0:3, 2:4, 3:6). „Lokiai“: N.Aubinas 3, O.Tarasovas 2 įvarčiai. „Ice wind“: O.Olbikas, G.Maslauskas, V.Mikailionis, J.Matusevičius, N.Pranckus po 2, V.Bartkevičius, R.Meilūnas, R.Poteika po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

„Baltija“ apsukų nemažina

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje ir toliau be kluptelėjimų rungtyniauja Klaipėdos „Baltija“, kuri net 12:2 (4:0, 3:1, 5:1) susidorojo su Gargždų „Ledžinga“.

Nemažas ambicijas prieš sezoną puoselėjusi Gargždų „Ledžinga“ patyrė antrą skaudžią nesėkmę iš eilės dviženkliu skirtumu, dviejose rungtynėse iš eilės praleidusi po 12 įvarčių. „Baltija“ ir toliau lieka viena iš dviejų I diviziono komandų, kurios žengia be pralaimėjimų.

Rungtynėse su „Ledžinga“ klaipėdiečiai jau pirmajame kėlinyje susitvarkė visus reikalus ir vėliau rungtyniavo savo malonumui.

„Ledžinga“ – „Baltija“ 2:12 (0:4, 1:3, 1:5). „Ledžinga“: B.Jakšys, D.Matula po 1 įvartį. „Baltija“: M.Ušakovas, V.Strazdas, A.Novikas, E.Bazevičius po 2, M.Eidukas, V.Vaičiulionis, A.Konovalovas, K.Nazarovas po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Baltija“          7 7 0  0  0   66:22  21

2. Šiaulių „Ledo linija“       6 5 0  0  1   45:19  15

3. Klaipėdos „Kirai“            5 2 0  0  3   19:21   6

4. Gargždų „Ledžinga“       7 2 0  0  5   35:56   6

5. Kretingos „Grifai“           5 2 0  0  3   27:28   6

6. Klaipėdos „Toras“          6 0 0  0  6   12:58   0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.