Kauno „Žalgirio“ komanda Eurolygos „Top 16“ etapo H grupės kovoje su Kantu „Bennet“ kapituliavo - Lietuvos čempionai per 4 minutes iššvaistė 13 taškų pranašumą, lemiamu momentu nesužaidė užtikrintai ir pralaimėjo 78:79.

“Kažkokia kvailystė: pergalė išsprūdo, fortūną vėl paleidome iš rankų, nors jau, atrodė, viską buvome padarę. Ketvirtajame kėlinyje pradėjome piktnaudžiauti, mėtyti nuo iš toli, metimai buvo kvaili, neparuošti. Turėjome 10 taškų skirtumą, vietoje to, kad dar tiek būtume atitrūkę, viską išbarstėme.

“Bennet“ - pakankamai gudri komanda, žaidė protingą krepšinį, išnaudojo mūsų klaidas. Atmosfera šioje salėje buvo gera, žiūrovų šėlsmas ir mus turėjo užvesti".

Nors aš vis tiek manau, čia, žinoma, tik mano asmeninė nuomonė - mes, nors ir pralaimėjome, esame stipresni už Kantu. Ir tikrai turėjome juos įveikti. Dabar belieka laukti Kaune", - lrytas.lt teigė Robertas Javtokas.