0

Pirmąją pergalę Europos taurės turnyro „Last 16“ etape pasiekė Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai, kurie savų sirgalių akivaizdoje pranoko Trevizo „Benetton“ klubą 78:69 (16:15, 21:15, 9:17, 32:22).

Po antrojo turo susitikimo abi komandos turi po vieną pergalę.

„Lietuvos rytas“ kiek sėkmingiau pradėjo susitikimą ir mačo pradžioje vedamas A.Rašičiaus nežymiai pirmavo 11:5. Nors skirtumas kelis kartus buvo labai arti dviženklės ribos, visgi „Benetton“ įsibėgėjo ir mažino deficitą. Pasibaigus pirmajam kėlinukui iš „Lietuvos ryto“ persvaros beliko vienas taškas - 16:15.

Po atkarpos 10:1 „Benetton“ antrojo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį - 16:17. Vis dėlto sostinės klubas svečiams leido džiaugtis neilgai - netrukus „Lietuvos rytas“ vėl buvo priekyje (25:22). Po kelių akimirkų A.Džikičiaus auklėtiniai ėmė tvirtai šeimininkauti - 34:26. Po dviejų kėlinukų „Lietuvos rytas“ pirmavo 37:30.

Po pertraukos aikštėje vyko atkakli kova - 46:41. Tiesa, trečiąjį kėlinį „Lietuvos rytas“ baigė labai nesėkmingai - 4,5 min. nepelnė nė taško ir leido „Benetton“ išsiveržti į priekį - 46:47.

Lemiamos mačo dalies pradžioje „Siemens“ arenos sirgalius ant kojų pakėlė du iš eilės R.Seibučio tritaškiai - 52:47. Įpusėjus ketvirčiui tritaškę „bombą“ paleido ir M.Katelynas, o skirtumas šoktelėjo iki devynių - 63:54. Lemiamomis minutėmis „Lietuvos rytas“ išsaugojo pergalingą persvarą ir džiaugėsi pirmąja pergale „Last 16“ etape.

„Lietuvos rytas“: J.Valančiūnas 17, M.Katelynas 14, R.Seibutis 13, A.Rašičius po 12, L.Robertsas 9.