Sekmadienį Insbruke (Austrija) pasibaigusių pirmųjų jaunimo (14-18 metų) žiemos olimpinių žaidynių neoficialioje medalių lentelėje pirmąją vietą užėmė Vokietijos sportininkai. Jie iškovojo 8 aukso, 7 sidabro ir 2 bronzos medalius (iš viso - 17).

Antrąją vietą užėmė Kinijos atstovai, iškovoję 7 aukso ir po 4 sidabro bei bronzos medalius (15). Trečioje vietoje - Pietų Korėjos atletai, pelnę 6 aukso, 3 sidabro ir 2 bronzos medalius (11). Ketvirti liko Rusijos aportininkai. Jų sąskaitoje - 5 aukso, 4 sidabro ir 7 bronzos medaliai (16).

Medalius iškovojo 30 šalių atstovai. Dešimt dienų trukusiose žaidynėse dalyvavo per 1000 sportininkų iš 70 šalių. Lietuvai atstovavo šeši atletai. Aukščiausią vietą iš mūsiškių - 20-ąją - užėmė slidininkė Kristina Kazlauskaitė.

Jaunųjų sportininkų pasirodymus stebėjo per 110 tūkst. žiūrovų. Populiariausios buvo ledo ritulio, dailiojo čiuožimo ir kalnų slidinėjimo varžybos. Žaidynes nušvietė apie 900 žiniasklaidos atstovų.

Antrosios jaunimo žiemos olimpinės žaidynės vyks 2016 metais Lilehameryje (Norvegija).