Vienuoliktąją pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate iškovojo Ty Lawsono atstovaujamas Denverio „Nuggets“ (11/5) klubas, kuris svečiuose 108:104 (27:37, 34:26, 25:18, 22:23) įveikė Vašingtono „Wizards“ (2/13) krepšininkus.

Buvęs žalgirietis per 38 minutes pelnė 21 (dvitaškiai 4/11, tritaškiai 3/6, baudos 4/4) tašką, atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

29 taškus prie pergalės pridėjo Alas Harringtonas (7 atk. kam.), 21 - Danilo Gallinari, 13 - Arronas Afflalo.

Vašingtono komandoje išsiskyrė Nickas Youngas, kurio sąskaitoje 25 taškai.

Denverio klubas Vakarų konferencijoje žengia antras, o Vašingtono krepšininkai yra Rytų konferencijos autsaideriai.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Vos 5 minutes pasireikšti gavęs L. Kleiza ir vėl nesugrąžino „Raptors“ į pergalių kelią

Be D. Rose'o žaidę „Bulls“ krepšininkai iškovojo triuškinančią pergalę

„Grizzlies“ ekipa iškovojo penktąją pergalę iš eilės

Įspūdingai vėl žaidęs D. Howardas užtemdė net K. Bryantą

„Timberwolves“ fantastiškai išsigelbėjo Los Andžele ir paskutinę sekundę šventė pergalę