Italijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės šeštojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė 58-ąją vietą.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi varžybų lyderė vokietė Magdalena Neuner - 20 min. 27,7 sek. Tai buvo jos 29-oji pergalė pasaulio taurės varžybose. Antrąją vietą užėmė be klaidų šaudžiusi suomė Kaisa Makarainen (+17,5), o trečiąją - du baudos ratus turėjusi įveikti baltarusė Darja Domračiova (+30,5 sek.).

27-erių metų D. Rasimovičiūtė, kuriai teko įveikti keturis baudos ratus, nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 29,5 sek.

Lenktynėse dalyvavo 95 biatlonininkės.

Bendrojoje įskaitoje po 13 lenktynių iš 26 M. Noiner turi 648 taškus. Antrąją vietą užima D. Domračiova, surinkusi 579 taškus. Trečioje vietoje - nugalėtojos titulą ginanti K. Mekereinen, pelniusi 545 taškus.

D. Rasimovičiūtė su 68 taškais užima 45-ąją vietą.

Iš viso klasifikuotos 84 biatlonininkės.