Sekmadienį sužaistos dvejos Anglijos „Premier“ lygos XXI turo rungtynės. Netikėtą pergalę įspūdingame mače iškovojo „Swansea“ klubas, namie 3-2 įveikęs dėl vietos pirmajame ketverte kovojantį Londono „Arsenal“.

Svečiams dvikova prasidėjo labai sėkmingai: sužaidus vos 5 minutes po puikaus Andrejaus Aršavino perdavimo įvartį įmušė Robinas van Persie. Visgi jau netrukus Scottas Sinclairas realizavo 11 metrų baudinį ir atstatė pusiausvyrą, o antrajame kėlinyje Nathanas Dyeris išvedė „Swansea“ į priekį.

Theo Walcottas 69 minutę dar sykį išlygino rezultatą, bet pergalingą įvartį pelnė Danny Grahamas. Tai buvo pirmoji 10 vietą užimančios komandos pergalė prieš „Arsenal“ nuo 1982 metų vasario mėnesio.

Rezultatai:

„Newcastle“ 1 - 0 „Queens Park Rangers“

37' [1 - 0] L. Best

„Swansea“ 3 - 2 Londono „Arsenal“

5' [0 - 1] R.v. Persie

16' [1 - 1] S. Sinclair (iš 11 m. baudinio)

58' [2 - 1] N. Dyer

69' [2 - 2] T. Walcott

70' [3 - 2] D. Graham