Pergalę Rusijos čempionate iškovojo du lietuvius savo gretose turinti ir Jono Kazlausko vadovaujama Maskvos CSKA komanda, kuri savo aikštelėje 91:79 (30:22, 18:23, 20:19, 23:15) įveikė Sankt Peterburgo „Spartak“ krepšininkus.

23 minutes aikštelėje praleidęs Ramūnas Šiškauskas pelnė 5 (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 1/3) taškus, atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, sykį suklydo bei 5 sykius prasižengė.

Darjušas Lavrinovičius per 21 minutę taip pat surinko 5 (dvitaškiai 1/1, baudos 3/4) taškus, atkovojo 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 3 pražangas bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai rungtyniavo Andrejus Kirilenko, kuris pelnė 23 taškus, atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 7 varžovų pražangas bei surinko 38 naudingumo balus.

CSKA (8/1) komanda pirmauja Rusijos čempionate.