0
TV3

Vienintelėse penktadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse svarbią pergalę iškovojo „Liverpool“ klubas, namie 3-1 įveikęs „Newcastle“.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Craigas Bellamy, o trečią kartą varžovų vartininką žiūrovų džiaugsmui nuginklavo po traumos atsigavęs kapitonas Stevenas Gerrardas.

Šeimininkai dominavo pradžioje, tačiau 25 minutę svečiai netikėtai įsiveržė į priekį, kai Yohano Cabaye perduotą kamuolį į savų vartų tinklą nukreipė gynėjas Danielis Aggeris. Tiesa, „Newcastle“ persvara džiaugėsi neilgai, mat jau po kelių minučių stipriu smūgiu pusiausvyrą atstatė Bellamy.

Po pertraukos 'šarkos' ėmė kur kas ilgiau kontroliuoti kamuolį, bet 67 minutę tas pats Bellamy puikiu baudos smūgiu išvedė „Liverpool“ į priekį.

Kone kitos atakos metu „Newcastle“ galėjo išlyginti rezultatą, bet Dembos Ba smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos griūdamas nuspyrė Martinas Skrtelis.

Aikštėje pasirodęs Gerrardas puikiai skirstė kamuolius komandos draugams, o po vieno iš perdavimų Andy Carrollas pataikė į skersinį. Visgi pergalę įtvirtino pats Gerrardas, 78 minutę iš gana aštraus kampo nuginklavęs Timą Krulą.

„Liverpool“ 3 - 1 „Newcastle“

25' [0 - 1] D.Agger (į savus vartus)

29' [1 - 1] C.Bellamy

67' [2 - 1] C.Bellamy

78' [3 - 1] S.Gerrard