Geriausių 2011 metų pasaulio sportininkų rinkimuose, kuriuos surengė Tarptautinė sporto žurnalistų asociacija (AIPS), nugalėjo Serbijos tenisininkas Novakas Djokovičius ir Norvegijos slidininkė Marit Bjoergen.

24 metų N. Džokovičius, šiemet laimėjęs tris „Grand Slam“ turnyrus, surinko 812 taškų (23,74 proc.). Antrąją vietą užėmė Argentinos futbolininkas Lionelis Messi, surinkęs 690 taškų (20,18 proc.), o trečiąją - Jamaikos sprinteris Usainas Boltas, kurio sąskaitoje - 441 taškas (12,89 proc.).

31 metų M. BjoErgen, kuri šiemet pasaulio čempionate iškovojo keturis aukso ir vieną sidabro medalį, surinko 576 taškus (17,78 proc.).

Antrąją vietą užėmė Kenijos bėgikė Vivian Cheruyot (566 tšk.; 17,47 proc.), o trečiąją - Italijos plaukikė Federica Pellegrini (448 tšk.; 13,83 proc.).

Geriausia 2011 metų komanda išrinkta Ispanijos futbolo komanda „Barcelona“ (1411 tšk.; 43,07 proc.). Antrąją vietą užėmė Naujosios Zelandijos regbio rinktinė (1000 tšk.; 30,53 proc.), o trečia liko Brazilijos vyrų tinklinio rinktinė (617 tšk.; 18,83 proc.).

Geriausiu spaudos centru išrinktas Pietų Korėjoje vykusio pasaulio lengvosios atletikos čempionato spaudos centras. Rinkimuose dalyvavo 379 sporto žurnalistai iš 82 šalių.