Pergalingai pirmąjį Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono ratą pergale baigė Šiaulių „Šiaulių“ (9/1) klubas, kuris svečiuose po dviejų pratęsimų 110:104 (22:18, 26:11, 15:24, 19:29, 10:10, 18:12) įveikė Prienų „Rūdupio“ (7/3) ekipą.

Pirmoje mačo pusėje dominavo „Šiaulių“ krepšininkai (46:26), tačiau antroje mačo pusėje viskas apsivertė aukštyn kojom. Likus žaisti 41 sekundę Gediminas Orelikas tolimu metimu persvėrė rezultatą „Rūdupio“ naudai (80:79), tačiau Rashaunas Broadusas pataikė iš toli, o Aidas Viskontas sugebėjo išlyginti rezultatą - 82:82.

Pratęsimo metu aikštelėje vyko lygi kova, todėl ekipoms teko žaisti dar penkias papildomas minutes. Antrojo pratęsimo metu be Dainiaus Šalengos ir Gintaro Kadžiulio žaidusiems prieniškiams nebeužteko jėgų, todėl šiauliečiai tikslių amerikiečių metimų dėka sugebėjo įtvirtinti pranašumą.

Nugalėtojams 27 taškus pelnė Denzelis Bowlesas (8 atk. kam., 7 rez. perd.), 22 - Rashaunas Broadusas, 17 - Valdas Vasylius (11 atk. kam.), 15 - Mindaugas Žukauskas (7 atk. kam.), 9 - Arvydas Šikšnius (8 atk. kam.).

„Rūdupio“ komandai 21 tašką surinko Simas Buterlevičius, 20 - Arminas Urbutis (7 atk. kam.), 19 - Adas Juškevičius (6 atk. kam.), 16 - A.Viskontas, 12 - G.Orelikas (6 atk. kam.), 11 - Justas Sinica (tritaškiai 1/7).