Europos taurės turnyro šeštojo turo C grupės rungtynėse Prienų "Rūdupio" krepšininkai išvykoje 86:96 (20:20, 16:22, 24:23, 18:13, 8:18) nusileido Salonikų "Aris" klubui ir baigė pasirodymą.

3 pergales ir 3 pralaimėjimus iškovoję prieniškiai grupėje liko treti, o 4 kartus laimėję ir 2 sykius suklupę graikai žengė į "Last 16" etapą.

Dvikovos pradžioje žaidimas vyko taškas į tašką. Pradžioje prieniškiai pirmavo 3 taškais (5:2), tačiau „Aris“ netrukus išsiveržė į priekį – 12:9. Baigiantis kėliniui šeimininkai turėjo 3 taškų persvarą (19:16), bet Armino Urbučio dvitaškis ir Aido Viskonto metimas paskutinę sekundę išlygino rezultatą – 20:20.

Antrąjį kėlinį „Rūdupis“ pradėjo pakiliai ir spurtavęs 7:0 įgijo rekordinę persvarą – 30:23. „Aris“ komanda greitai atsigavo po šalto dušo ir atsakė atkarpa 14:0, kuris leido susikrauti 7 taškų pranašumą (37:30) ir išlikti priekyje įpusėjus rungtynėms – 42:36.

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje dominavo „Aris“ klubas, kuris po laimėtos atkarpos 9:0 pirmą kartą susikrovė dviženklę persvarą – 59:49. Likus žaisti 4 minutes komandas skyrė dar didesnė praraja (63:52), bet „Rūdupis“ atsakė 8 taškais ir priartėjo – 60:63. Iki galo pasivyti varžovų prieniškiams nepavyko, o pasibaigus trims ketvirčiams komandas skyrė 5 taškai – 60:65.

Likus žaisti pustrečios minutės „Aris“ dar turėjo 5 taškų pranašumą (74:69), bet „Rūdupis“ išlygino rezultatą – 74:74. Maža to, Dainiaus Šalengos tritaškis buvo išvedęs prieniškius į priekį – 77:76. Skirtumą dar labiau galėjo padidinti Simas Buterlevičius, tačiau pataikė vieną baudą iš dviejų – 78:76. Šeimininkai išlygino rezultatą (78:78) ir paliko mūsiškių lemiamai atakai 5,7 sekundės. Po Justo Sinicos užtvaros Gintaras Kadžiulis gavo kamuolį gero padėtyje po krepšiu, tačiau nesugebėjo tinkamai pagauti kamuolį ir jį atmetė tie tritaškio linija buvusiam S. Buterlevičiui, tačiau jo tolimas metimas skriejo pro šalį.

„Aris“: Dominicas Jamesas 22, Ronaldas Davisas 19, Christos Tapoutos 18, Sergio Keruschas ir Dmitris Tsaldaris po 13.

„Rūdupis“: Arminas Urbutis 20, Dainius Šalenga 14, Gintaras Kadžiulis 12, Adas Juškevičius ir Simas Buterlevičius po 1, Aidas Viskontas 8, Gediminas Orelikas 6, Edgaras Želionis 4 (5 min.), Justas Sinica 2 (1/12 metimai, 7 atk. kam.)