Geriausiais 2011 metų Vokietijos sportininkais išrinkti tris aukso medalius pasaulio biatlono čempionate iškovojusi Magdalena Neuner ir su „Dallas Mavericks“ komanda NBA čempionu tapęs Dirkas Nowitzkis. 65-ąjį kartą surengtuose rinkimuose dalyvavo 1500 sporto žurnalistų.

Dukart olimpinė čempionė 24-erių metų M. Neuner šiemet pasaulio čempionate pelnė penkis medalius - tris aukso ir du sidabro. Gruodžio pradžioje dukart olimpinė čempionė paskelbė, kad šis sezonas jai bus paskutinis.

Antrąją vietą užėmė tenisininkė Andrea Petkovič, o trečiąją - kalnų slidininkė Maria Hoefl-Riesch. 33-ejų metų D. Nowitzkis padėjo „Dallas Mavericks“ komandai laimėti NBA pirmenybes. Vokietis buvo išrinktas naudingiausiu finalo serijos žaidėju.

Antrąją vietą užėmė pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionas Sebastianas Vettelis, o trečias liko stalo tenisininkas Timo Bollis. Geriausia komanda išrinkta šalies futbolo čempionė Dortmundo „Borussia“.

Magdalena Neuner (nuotr. SCANPIX)Magdalena Neuner (nuotr. SCANPIX)