Pirmąjį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ratą pergale baigė Šiaulių „Šiaulių“ (8/3) klubas, kuris svečiuose 74:71 (11:18 28:13, 21:17, 14:23) įveikė Kėdainių „Kėdainių Triobet“ (2/7) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai gerokai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir Laimono Kisieliaus bei Mariaus Valukonio metimų Kėdainių komanda buvo įgijusi devynių taškų pranašumą - 18:9. Visgi antrajame kėlinyje sužaidus keturias minutes Denzelis Bowlesas persvėrė rezultatą „Šiaulių“ naudai (22:21) ir kėdainiečiams į priekį išsiveržti daugiau nebeleido.

Dar antrajame ketvirtyje šiauliečių persvara pirmą kartą tapo dviženklė (39:29), o antroje susitikimo pusėje situacija beveik nepasikeitė. Nors mačo pabaigoje aikštės šeimininkams pavyko gerokai priartėti, „Šiauliai“ pergalės iš savo rankų neišleido.

Kėdainiai Triobet“: A.Adomaitis 19 (9 atk. kam.), L.Kisielius 14 (9 atk. kam.),  V.Ginevičius 12, D.McClure'as 10 (14 atk. kam.).

„Šiauliai“: R.Broadusas 16, C.Longas 15 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), V.Vasylius 13, D.Gvezdauskas 11, D.Bowlesas 8 (15 atk. kam.).