0

Įtikinamą pergalę Eurolygos turnyre iškovojo vietą „Top 16“ etape jau užsitikrinusi Madrido „Real“ (7/2) ekipa, kuri namuose 101:83 (27:15, 25:22, 24:19, 25:27) sutriuškino Belgrado „Partizan“ (4/5) krepšininkus.

Traumą besigydantis Martynas Pocius rungtynėms registruotas nebuvo.

Jau pirmajame kėlinyje dviženklę persvarą įgijusi „Real“ komanda didžiąją mačo dalį tik didino pranašumą, kuris trečiajame kėlinyje viršijo dvidešimties taškų ribą. Paskutinėmis minutėmis serbams pavyko kiek priartėti, tačiau rungtynių nugalėtojas tuo matu jau nekėlė jokių abejonių.

„Real“: J.Carrollas 22 (tritaškiai 4/6), N.Mirotičius 20 (baudos 9/9, 8 atk. kam.), F.reyesas 15 (7 atk. kam.), K.Singleras, S.Rodriguezas (8 rez. perd.) ir A.Tomičius - po 8.

„Partizan“: M.Mačvanas 16, V.Lučičius 13, R.Katičius 12, A.Law 11, D.Milosavljevičius 9.