Serbijos tenisininkas Novakas Džokovičius (Novak Djokovič) išrinktas geriausiu 2011 metų Balkanų sportininku. 24-erių metų pirmoji pasaulio raketė užėmė pirmąją vietą Balkanų šalių naujienų agentūrų apklausoje, kurią surengė Bulgarijos naujienų agentūra BTA.

N. Džokovičius gavo 91 tašką. Antrąją vietą užėmė pasaulio kalnų slidinėjimo taurės laimėtojas kroatas Ivica Kosteličius. Jo sąskaitoje - 61 taškas. Trečioje vietoje - pasaulio 25 km plaukimo čempionas bulgaras Petaras Stoičevas. Jam atiteko 40 taškų.

N. Džokovičius šiemet iš 76 mačų pralaimėjo tik šešis. Serbijos tenisininkas šiais metais laimėjo tris iš keturių „Grand Slam“ serijos turnyrų - atvirąjį Australijos čempionatą (Australian Open„), Vimbldono turnyrą ir atvirąjį JAV čempionatą (“US Open„) bei penkis iš devynių ATP “Masters 1000" serijos turnyrų.

Rinkimuose dalyvavo Albanijos, Bulgarijos, Graikijos, Juodkalnijos, Kroatijos, Makedonijos, Rumunijos, Serbijos ir Turkijos naujienų agentūros.