Antradienio vakarą Italijos „Serie A“ pirmenybėse buvo sužaistos kiek anksčiau dėl liūčių atidėtos rungtynės, kuriose susitiko vietos „Genoa“ ir svečiai Milano „Inter" futbolininkai.

Šios rungtynės baigėsi minimalia svečių iš Milano miesto pergale rezultatu 1-0, kuri reiškia, kad „Inter" klubas pamažu stoja į savąjį kelią, mat tai jau antroji klubo pergalė iš eilės.

Vienintelis minėtųjų rungtynių įvartis krito antrame kėlinyje, 67-ą minutę, kuomet po saugo Ricardo Alvarezo perdavimo pelnytu įvarčiu džiaugėsi „Inter" komandos žaidėjas iš Japonijos Yuto Nagatomo.

„Inter„ šalies pirmenybėse po 14 turų savo kišenėje turi 20 taškų ir turnyrinėje lentelėje užima tik 7 poziciją. Nuo lyderio Turino „Juventus“ klubo Claudio Ranieri auklėtiniai atsilieka 10 taškų.

Tuo tarpu „Genoa" komanda yra vienu laipteliu žemiau. Šis klubas per tiek pat varžybų yra surinkęs 18 taškų ir yra tarp lygos vidutiniokų.

„Genoa„ 0 - 1 „Inter Milan“

67' [0 - 1] Yuto Nagatomo