Nesunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Kauno „Žalgirio“ krepšininkai, namuose 81:60 (21:22, 24:8, 17:10, 19:20) įveikę „Kėdainių Triobet“ ekipą.

Žalgiriečiams tai buvo septintoji pergalė iš tiek pat galimų. Kėdainių komandos sąskaitoje - 2 laimėjimai ir 6 nesėkmės.

Rungtynių pradžioje svečiai norėjo nemaloniai nustebinti „Žalgirio“ arenos šeimininkus (9:2, 22:12), tačiau Aleksandro Trifunovičiaus auklėtiniai susiėmė ir antrajame kėlinyje po spurto 22:3 jau prieš pertrauką pasiklojo pergalės pamatus (45:30).

Į „Žalgirį“ po pertraukos grįžęs DeJuanas Collinsas per 17 minučių pelnė 2 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Žalgiris“: Mantas Kalnietis 15 (5 rez. perd.), Tomas Delininkaitis 13, Povilas Butkevičius 11 (6 atk. kam.), Tadas Klimavičius 10, Milovanas Rakovičius 8.

„Kėdainiai Triobet“: Vaidotas Pečiukas 10, Vytenis Jasikevičius ir Marius Volukonis po 9.