0
TV3

Pakankamai sudėtingą pergalę Eurolygoje iškovojo Jono Kazlausko treniruojamas Maskvos CSKA klubas (8/0), namuose B grupės rungtynėse tik po atkaklios kovos palaužęs Zagrebo „Zagreb“ (2/6) krepšininkus - 87:74 (18:23, 25:11, 17:24, 27:16).

J.Kazlausko auklėtiniams kovojant dėl pergalės teko gerokai paprakaituoti. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje komandas dar skyrė vos du taškai (62:60). Vis dėlto ilgiau kroatai šeimininkų tempo nebeišlaikė - iš pradžių rusai pabėgo iki 69:61, o lemiamu kirčiu tapo spurtas 11:2 (80:66).

R.Šiškauskas per 26 minutes pelnė 11 taškų (1/3 dvit., 3/3 trit.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius ir 2 sykius suklydo.

Į aikštę po traumos grįžęs D.Lavrinovičius praleido 20 minučių, pasižymėjo 5 taškais (1/3 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

CSKA: Jamontas Gordonas 18, Nenadas Krstičius 14 (9 atk. kam.), Sammy Mejia 13, R.Šiškauskas 11, Andrejus Voroncevičius 10.

„Zagreb“: Krunoslavas Simonas 21 (5 rez. perd.), Joshas Heytveltas 19, Seanas May'us 13.