0
TV3

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą keturiose grupėse buvo sužaistas paskutinis turas po kurio jau paaiškėjo aštuonios aštuntfinalio komandos.

Tiesioginė kova dėl kelialapio į aštuntfinalį vyko tarp Londono „Chelsea“ ir „Valencia“ klubų. Šios komandos susitiko E grupės paskutiniame ture. Mačą 3-0 be sunkios kovos laimėjo „mėlynieji“.

Pirmasis susitikimo įvartis krito jau 3-ą minutę, kai po Juano Matos atlikto perdavimo kamuolį į vartų tinklą stipriu smūgiu pasiuntė šeimininkų komandos patyręs puolėjas Didieras Drogba.

Sekantį kartą Londono miesto komanda įvartį pelnė pirmojo kėlinio viduryje, 22-ą minutę, kai Drogba perdavė kamuolį Ramiresui, o šis po „Valencia“ gynėjo klaidos nuginklavo Diego Alvesą.

Galutinis taškas šiose rungtynėse buvo padėtas 76-ą susitikimo minutę. Šį kartą antrą savo įvartį po vėlgi Matos perdavimo pelnė puolėjas Drogba. Šis įvartis visiškai paskandino svečių viltis.

Į kitą etapą po tiesiog fantastiško išsigelbėjimo pateko „Marseille“ komanda, kuri rungtynių pabaigoje 3-2 nugalėjo Dortmundo „Borussia“ ir užėmė antrą vietą F grupėje.

Visi rezultatai:

E grupė:

„Chelsea“ 3 - 0 „Valencia“

3' [1 - 0] Didier Drogba, 22' [2 - 0] Ramires, 76' [3 - 0] Didier Drogba.

„Racing Genk“ 1 - 1 „Bayer Leverkusen“

30' [1 - 0] Jelle Vossen, 79' [1 - 1] Eren Derdiyok.

F grupė:

„Borussia Dortmund“ 2 - 3 „Marseille“

23' [1 - 0] Jakub Blaszczykowski, 32' [2 - 0] Mats Hummels (11 m.), 45' [2 - 1] Loic Rems, 85' [2 - 2] Andre Ayew, 89' [2 - 3] Matthieu Valbuena.

„Olympiakos“ 3 - 1 „Arsenal“

16' [1 - 0] Rafik Djebbour, 36' [2 - 0] David Fuster Torrijos, 57' [2 - 1] Yossi Benayou.

G grupė:

„APOEL Nicosia“ 0 - 2 „Shakhtar Donetsk“

62' [0 - 1] Luiz Adriano, 78' [0 - 2] Evgeni Seleznyov.

„Porto“ 0 - 0 „Zenit“

H grupė:

„Barcelona“ 4 - 0 „BATE Borisov“

35' [1 - 0] Sergi Roberto, 60' [2 - 0] Martin Montoya, 63' [3 - 0] Pedro Rodriguez, 88' [4 - 0] Pedro Rodriguez (11 m.).

„Viktoria Plzen“ 2 - 2 „Milan“

47' [0 - 1] Alexandre Pato, 49' [0 - 2] Robinho, 89' [1 - 2] David Bystron, 90' [2 - 2] Michal Duris.