0

Iš nesėkmių liūno kapstosi Londono „Chelsea“ ekipa, pirmajame šeštadienio Anglijos „Premier“ lygos mače išvykoje net 3-0 sutriuškinusi tarp keturių stipriausių komandų žengusį „Newcastle“.

Svečiai dominavo pirmajame kėlinyje ir galėjo į priekį išsiveržti jau 14 minutę, tačiau teisėjo skirto 11 metrų baudinio nerealizavo Frankas Lampardas - jo smūgį atrėmė vartininkas Timas Krulas.

Arti tikslo ne sykį buvo ir puolėjas Danielis Sturridge'as, tačiau kartą pataikė į virpstą, o kiti smūgiai buvo netikslūs arba atmušti vartininko. Tiesa, puikią galimybę vėjais paleido ir „Newcastle“ - į vartų konstrukciją smūgiavo Demba Ba.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė - atakavo jau „Newcastle“, tačiau pralaužti „Chelsea“ gynybos šeimininkams taip ir nepavyko.

Londono ekipa tuo pasinaudojo ir prieš pat pabaigą įmušė dar du įvarčius: pasižymėjo Salomonas Kalou ir Sturridge'as.

„Newcastle“ 0 - 3 Londono „Chelsea“

38' [0 - 1] D. Drogba, 89' [0 - 2] S. Kalou, 90' [0 - 3] D. Sturridge.