0
TV3

Penktąją pergalę Eurolygos C grupėje iškovojo ir vietą „Top 16“ etape praktiškai užsitikrino Madrido „Real“ (5/2) krepšininkai, kurie svečiuose 65:72 (20:15, 16:15, 17:17, 19:18) įveikė Milano „Emporio Armani“ (2/5) ekipą.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes Danilo Gallinaro pelnė penkis taškus iš eilės ir sumažino aikštės šeimininkų atsilikimą iki trijų taškų (52:55), tačiau „Real“ klubas atsakė atkarpa 7:2 ir po Sergio Rodriguezo tolimo metimo vėl nutolo -62:54.

Likus žaisti dvi minutes Drew Nicholas tritaškiu bei D.Gallinari baudų metimais dar kartą sumažino „Emporio Armani“ deficitą (65:67), tačiau B.Rodriguezas pelnė penkis taškus iš eilės ir Madrido komanda iškovojo pergalę rezultatu 72:65.

Vos kiek daugiau nei minutę aikštelėje praleidęs ir kojos traumą patyręs Martynas Pocius nepasižymėjo.

„Emporio Armani“: D.Gallinari 13 (tritaškiai 1/7), S.Mancinelli 12, D.Nicholas 11 (tritaškiai 2/10), I.Bourousis 10 (9 atk. kam.), M.hairstonas ir O.Cookas - po 8.

„Real“: S.Rodriguezas 19, R.Fernandezas 13 (tritaškiai 1/7), N.Mirotičius 11 (10 atk. kam.), A.Tomičius 10, J.Carrollas 9.