0

Antrąją nesėkmę trečiosiose Europos taurės turnyro C grupės rungtynėse patyrė Prienų „Rūdupio“ komanda, Kauno sporto halėje 79:91 (15:24, 29:28, 19:16, 16:23) turėjusi pripažinti pralaimėjimo kartėlio dar nepatyrusio Nymburko ČEZ klubo pranašumą.

Jau pačioje mačo pradžioje šeimininkai atvykėliams iš Čekijos atidavė iniciatyvą, kuri leido ČEZ įgyti solidžią persvarą - 3:10. Nors „Rūdupį“ gelbėjo 13 iš 15 pirmajame kėlinyje komandos pelnytų taškų surinkęs A.Juškevičius (11:14), vienas lauke lietuvis buvo ne karys ir Nymburko krepšininkai vėl pabėgo į priekį - 14:24. Antrajame ketvirtyje viskas vyko pagal panašų scenarijų - „Rūdupis“ priartėdavo (30:32), bet čekai sugebėdavo atsilaikyti ir nutoldavo (44:52).

Po pertraukos Lietuvos bronzos medalininkų ryžtas nesumažėjo ir V.Šeškaus auklėtiniai toliau mynė ČEZ ant kulnų. Tačiau kai ketvirtojo kėlinio pradžioje jau atrodė, kad rezultatas netrukus bus išlygintas (65:68), svečiai spurtavo 15:0 ir sudavė „Rūdupiui“ didelį smūgį (65:83), po kurio prieniškiai nebeatsigavo.

„Rūdupis“: E.Želionis 18, A.Juškevičius 15 (6 rez. perd.), D.Šalenga (6 atk. kam.) ir G.Orelikas (6 atk. kam.) po 11, J.Sinica ir S.Buterlevičius po 6, P.Butkevičius (6 atk. kam.) ir G.Kadžiulis po 5, P.Ivanauskas 2.

ČEZ: P.Benda 22, T.Simmonsas 18, L.Wilsonas 13 (9 atk. kam.).