0
TV3

Dėl vietų atkrintamosiose UEFA Čempionų lygos varžybose gali būti ramios Londono „Arsenal“, pirmą istorijoje tiek toli nužengusi Nikosijos APOEL, „Barcelona“, „Milan“ komandos.

Galimybes prasimušti į aštuntfinalį susikomplikavo dar vienas Anglijos klubas - Londono „Chelsea“ išvykoje 1-2 pralaimėjo Lėverkuzeno „Bayer“.

Britams pergalė būtų užtikrinusi vietą kitame etape ir atrodė, kad to link yra žengiama: 48 minutę kamuolį į tinklą pasiuntė Didier Drogba.

Visgi po keitimo aikštėje 72 minutę pasirodęs Erenas Derdiyokas jau po kelių sekundžių atstatė pusiausvyrą, o Manuelis Friedrichas galva per teisėjo pridėtą laiką išplėšė pergalę.

Kitame mače „Valencia“ namie net 7-0 sutriuškino Genko „Racing“. Ispanams, kurių gretose tris įvarčius pelnė puolėjas Roberto Soldado, pritrūko vos vieno tikslaus smūgio iki rekordinės pergalės lygos istorijoje pakartojimo. 2007 metais „Liverpool“ sutraiškė Stambulo „Besiktas“ net 8-0.

Paskutiniame ture „Chelsea“ namie turės įveikti būtent „Valencia“.

Bene didžiausią susidomėjimą kėlusiame grandų mūšyje „Barcelona“ Milane 3-2 įveikė vietos „Milan“.

Markas van Bommelis pasiuntė kamuolį į savų vartų tinklą, suteikdamas katalonams pranašumą, bet Zlatanas Ibrahimovičius atstatė pusiausvyrą.

Į tai „Barcelona“ atsakė Lionelio Messi realizuotu 11 metrų baudiniu, o Kevino Prince'o Boatengo įvartį, kuris buvo vėl išlyginęs rezultatą, niekais pavertė Xavi.

Rezultatai:

E grupė:

Lėverkuzeno „Bayer“ 2 - 1 Londono „Chelsea“

49' [0 - 1] D.Drogba, 73' [1 - 1] E.Derdiyok, 90' [2 - 1] M.Friedrich.

„Valencia“ 7 - 0 Genko „Racing“

10' [1 - 0] Jonas, 13' [2 - 0] R.Soldado, 36' [3 - 0] R.Soldado, 40' [4 - 0] R.Soldado, 68' [5 - 0] P.Hernandez, 70' [6 - 0] A.Duriz, 81' [7 - 0] T.Costa.

F grupė:

Londono „Arsenal“ 2 - 1 Dortmundo „Borussia“

49' [1 - 0] R.van Persie, 82' [2 - 0] R.van Persie, 90' [2 - 1] S.Kagawa.

„Marseille“ 0 - 1 Pirėjo „Olympiakos“

82' [0 - 1] G.Fetfatzidis

G grupė:

Donetsko „Shakhtar“ 0 - 2 „Porto“

79' [0 - 1] Hulk, 90' [0 - 2] R.Rat (į savus vartus).

Sankt Peterburgo „Zenit“ 0 - 0 Nikosijos APOEL