0

Prienų „Rūdupio“ ekipai (1/1) nepavyko iškovoti antrosios pergalės Europos taurės turnyre. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai C grupės rungtynėse Kauno sporto halėje 60:71 (14:11, 13:13, 12:25, 21:22) nusileido Salonikų „Aris“ klubo krepšininkams (1/1).

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo Povilas Butkevičius (2:0), bet „Aris“ atsakė keturiais taškais iš eilės - 4:2. Įpusėjus mačui švieslentėje degė rezultatas graikų naudai - 6:3. Kiek vėliau lietuviai pasinaudojo varžovų „dovanomis“ ir po kėlių sėkmingų atakų iš eilės priekyje jau „Rūdupis“ - 7:6. Kėlinio pabaigoje Lietuvos komanda sužaidė sėkmingiau ir nerezultatyvų pirmąjį kelinį laimėjo rezultatu 14:11.

Antrojo kėlinio pradžioje komandoms nesisekė pelnyti taškų, vis dėlto po taiklaus graikų dvitaškio ir baudos metimo rezultatas tapo lygus - 14:14. Įpusėjus kėliniui „Rūdupis“ pirmavo 19:18. Adas Juškevičius pataikė iš toli ir lietuviai šiek padidino persvarą - 25:21. Šeimininkai paskutinėmis sekundėmis rezultatyvios atakos nesurengė, netaikliu metimu atsakė ir graikai, tad po dviejų kėlinių „Rūdupis“ buvo priekyje 27:24.

Trečiajame kėlinyje per pirmąsias kelias minutes „Aris“ sėkmingai rinko taškus, laimėjo atkarpą 10:0 ir sužaidus kiek daugiau dvi minutes jau pirmavo 34:29. Po Aido Viskonto ir Sauliaus Kuzminsko dvitaškių „Rūdupis“ turėjo trijų taškų deficitą - 33:36. „Aris“ kelis sykius pataikė iš toli ir, likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos, graikai pirmavo 44:35. Simas Buterlevičius kėlinio pabaigoje dar pataikė tritaškį, tačiau prieš lemiamą ketvirtį „Rūdupis“ jau turėjo 10 taškų deficitą - 39:49.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po „Aris“ tritaškio skirtumas pasiekė jau 12 taškų - 55:43. Bet po Gintaro Kadžiulio tolimo metimo skirtumas šiek tiek sumažėjo - 49:57. Kėliniui įpusėjus graikai pirmavo 60:51. „Rūdupis“ bandė vytis varžovus, tačiau šie sėkmingai atsakė į visus šeimininkų bandymus dar persverti mačo rezultatą ir iškovojo pergalę - 71:60.

„Aris“: Samas Muldrow 16, Dominicas Jamesas 14, Dimitrios Tsaldaris 10.

„Rūdupis“: Saulius Kuzminsas (6 atk. kam.) ir Adas Juškevičius po 11 , Dainius Šalenga 10 (8 atk. kam.), Gintaras Kadžiulos 8.