0

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje vis labiau įsibėgėja Elektrėnų „Strangers SC'“ be didesnių problemų susitvarkė su Kauno „Monstrais“ rezultatu 11:4 (3:0, 4:3, 4:1) ir priartėjo per vieną žingsnį prie konferencijos lyderių, praneša hockey.lt.

Elektrėnų klubas greitai įgijo persvarą ir pirmavo dvikovoje 3:0, antrojo kėlinio pradžioje kauniečiai sušvelnino skirtumą iki dviejų įvačių, tačiau „Strangers SC“ greitai pabėgo nuo varžovų ir įgijo saugų pranašumą.

Elektrėniškiai priartėjo prie konferencijos lyderių Kauno „Bizonų“, kurie žengia be pralaimėjimų.

„Strangers SC“ – „Monstrai“ 11:4 (3:0, 4:3, 4:1). „Strangers SC“: R.Ramaška 4, R.Tauras, V.Januškauskas po 3, M.Stančiauskas po 1 įvartį. „Monstrai“: L.Balutis, A.Voronovas, T.Ežerskis, D.Palkauskas po 1 įvartį.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Naujasis Rytų lyderis – „Meteoras“

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Rytų konferencijoje antrą pergalę iškovojo iš konferencijos lyderiais tapo Vilniaus „Meteoro“ ledo ritulininkai. Sostinės ekipa rezultatu 9:2 (2:0, 3:2, 4:0) nugalėjo Vilniaus „Lokius“  pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

„Meteoras“ geriau pradėjo rungtynes ir pirmavo 2:0, varžovai bandė atsakyti tuo pačiu, tačiau „Lokiams“ pavyko tik kuriam laikui pristabdyti „Meteoro“ puolimą. Trečiajame kėlinyje „Meteoras“ pelnė net 4 įvarčius be atsako iš šventė nesunkią pergalę.

Po pergalės „Meteoras“ kartu su Vilniaus „Ice wind“ pirmauja Rytų konferencijoje.

„Lokiai“ – „Meteoras 2:9 (0:2, 2:3, 0:4). „Lokiai“: N.Aubinas 2 įvarčiai. „Meteoras“: A.Saščenkovas 3, A.Ščensnovičius, R.Vasiliauskas po 2, R.Asovskis, V.Kozlovas po 1 įvartį.

Dramatiškoje kovoje – „Vilkų“ pergalė po bulitų

Dar viename Rytų konferencijos susitikime sužaistos vienos dramatiškiausių rungtynių, kur praėjusio sezono konferencijos nugalėtojas Vilniaus OH klubas, tik po bulitų serijos 3:4 (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 0:1) nusileido Vilniaus „Vilkams“.

Nerezultatyviose ir atkakliose rungtynėse „Vilkai“ buvo arčiau pergalės per pagrindinį rungtynių laiką, kuomet pirmavo 2:0, tačiau antrojo kėlinio viduryje OH rezultatą išlygino.

Trečiajame kėlinuke įdomiausi momentai įvyko pačioje pagrindinio laikoje pabaigoje, kai „Vilkai“ likus nepilnoms 4 minutėms išsiveržė į priekį 3:2. OH atsakė skaudžiu smūgiu „Vilkams“ į pašonę, rezultatą išlygindami likus 11 sekundžių iki dvikovos pagrindinio laiko pabaigos.

„Vilkų“ ekipa sugebėjo pademonstravo charakterį ir pergalę išplėšė per bulitų seriją, kuomet taikliai trečiuoju komandos bandymu smūgiavo Kazimiras Vasilevskis.

OH – „Vilkai“ 3:4 (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 0:1). OH: V.Seniuta, N.Sidorovas, S.Lynikas po 1 įvartį. „Vilkai“: A.Frizelis, E.Petrūnas, T.Jacevičius, K.Vasilevskis po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

7. Vilniaus „Lokiai“            3 0 0 0  3   9:33  0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.