Italijos „Serie A“ pirmenybėse startavo 11-as turas. Jame buvo sužaistos vos trejos rungtynės, tačiau jose lyderiams pergalių iškovoti nepavyko.

Šalies čempionas „Milan“ klubas išvykoje niekaip nepralaužė „Fiorentina“ komandos gynybos. Nors rungtynių pabaiga buvo intriguojanti, įvarčių pelnyti nepavyko nei vienai, nei kitai ekipai.

Nulinės lygiosios užfiksuotos ir Neapolyje, kur vietos „Napoli“ vienuolikė taipogi nulinėmis lygiosiomis sužaidė su Mariaus Stankevičiaus atstovaujamu Romos „Lazio“ klubu. Lietuvis žaidė nuo pat pirmos iki paskutinės susitikimo minutės. Per pridėtą antro kėlinio laiką gynėjui buvo parodyta geltona kortelė.

Šeštadienį vienintelę pergalę Italijos čempionate iškovojo vis geresnę formą demonstruojantis Milano „Inter“ klubas. Jis namų rungtynėse minimaliu rezultatu 2-1 įveikė lygos vidutiniokę „Cagliari“ ekipą.

Rezultatai:

„Fiorentina“ 0 – 0 „Milan“

„Napoli“ 0 – 0 „Lazio“

Marius Stankevičius („Lazio“) žaidė visas rungtynes.

„Inter“ 2 – 1 „Cagliari“

54' [1 – 0] Thiago Motta, 60' [2 – 0] Pilippe Coutinho, 89' [2 – 1] Joaquin Larrivey.