0

Sensaciją penktajame Eurolygos ture pateikė Bambergo „Brose Baskets“ klubas, B grupės mače savų sirgalių akivaizdoje 79:76 (16:19, 21:21, 23:19, 19:17) ant menčių paguldęs čempioną Atėnų „Panathinaikos“ su Šarūnu Jasikevičiumi.

Tai buvo antroji graikų nesėkmė per penkerias rungtynes. Vokiečių sąskaitoje - 2 pergalės. Toks rezultatas nėra palankus Kauno „Žalgiriui“, savo sąskaitoje turinčiam vos vieną laimėjimą. Be to, Lietuvos čempionai nusmuko į paskutinę B grupės poziciją.

Pavojaus varpai „Panathinaikos“ stovykloje skambėjo jau 36-ąją minutę, kuomet „Brose Baskets“ pirmavo 73:66. Tiesa, Željko Obradovičiaus auklėtiniams pavyko grėsmingai priartėti (72:74), bet laikas ėmė artėti prie pabaigos. Galiausiai likus kiek daugiau nei minutei Predragas Šuputas dviem baudos metimais vėl nutolino savo komandą nepavejamai vienos atakos metu - 76:72. Š.Jasikevičiaus ekipa nenuleido rankų - rezultatą vėl sušvelnino Kostas Kaimakoglou (74:76), o „Panathinaikos“ į priekį galėjo išvesti Dimitris Diamantidis, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį. Paskutinėmis sekundėmis šeimininkams atitrūkus trimis taškais (77:74) pratęsimo išplėšti nepavyko Nickui Calathesui bei D.Diamantidžiui.

Š.Jasikevičius pasireikšti šiose rungtynėse negavo.

„Brose Baskets“: Predragas Šuputas 19, Julius Jenkinsas 13, Casey Jacobsenas 10, Tiboras Pleissas 9 (9 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Dimitris Diamantidis 16 (6 rez. perd.), Kostas Kaimakoglou 13, Nickas Calathesas ir Romainas Sato po 11.