0

Galingą sudėtį vasarą surinkusi Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (3/2) ekipa vos išvengė dar vieno antausio. Pastaruoju metu klumpantys Turkijos čempionai Eurolygos A grupės penktojo turo rungtynėse namuose po pratęsimo 85:83 (17:19, 15:16, 24:17, 17:21, 12:10) palaužė antrąją nesėkmę patyrusią Kantu „Bennet“ (3/2) komandą.

Nuo pat mačo pradžios varžovus besiviję turkai persvėrė rezultatą savo naudai tik trečiajame ketvirtyje, o iki mačo pabaigos likus žaisti šešias minutes Thabo Sefolosha tolimu metimu bei Omeras Onanas dvitaškiu padidino „fenerbahce Ulker“ pranašumą iki devynių taškų - 65:56.

Intriga aikštelėje atgijo likus žaisti tris minutes, kai po aikštės šeimininkams skirtos techninės pražangos Italijos vicečempionai surengė spurtą 7:0 ir veteranas Gianluca Basile sumažino atsilikimą iki dviejų taškų - 63:65. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Luka Bognanovičius baudos metimu padidino „Fenerbahce Ulker“ komandos pranašumą iki trijų taškų (73:70), tačiau Nicolas Mazzarino lemiamoje atakoje pataikė iš toli ir komandoms teko žaisti pratęsimą - 73:73.

Pratęsimo metu aikštelėje dominavo Turkijos klubas. Aikštės šeimininkai nuo pat susitikimo pradžios persvėrė rezultatą savo naudai ir nedidelę persvarą išlaikė viso pratęsimo metu.

„Fenerbahce Ulker“: O.Onanas 18, Th.Sefolosha 14 (7 atk. kam.), O.Savas 13, R.Ukičius ir B.Bogdanovičius (baudos 8/9) - po 12, G.Vidmaras 10

„Bennet“: G.Basile (tritaškiai 2/10) ir N.Mazzarino - po 12, D.Marconato ir M.Leunenas - po 11, D.Lighty 9, M.Markoishvili, V.Micovas ir G.Shermadini - po 8.