Ketvirtąją pergalę iš eilės Eurolygos B grupėje iškovojo Jono Kazlausko treniruojamas Maskvos CSKA klubas, kuris svečiuose po pratęsimo 78:76 (19:22, 13:19, 22:16, 17:14, 7:5) palaužė pirmąją nesėkmę patyrusią Eurolygos čempionę Atėnų „Panathinaikos“ ekipą.

Nors didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo aikštės šeimininkai, šiek tiek atsiplėšti Želimiro Obradovičiaus auklėtiniams pavyko tik ketvirtojo kėlinio viduryje. Po Nicko Calatheso Iano Vougiouko ir Šarūno Jasikevičiaus dvitaškių „Panathinaikos“ ekipa spurtavo 6:0 ir likus žaisti šešias minutes įgijo devynių taškų persvarą - 67:58.

Visgi Aleksejaus Švedo ir Andrejaus Kirilenko tikslūs metimai sumažino Rusijos čempionų deficitą iki trijų taškų (66:69), prasidėjus paskutinei minutei rezultatas tapo lygus (71:71), o per likusį laiką taškų pelnyti nepavyko nei vienai ekipai.

Pratęsimo metu šiek tiek sėkmingiau rungtyniavo svečiai. Sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (75:75), tačiau Ramūnas Šiškauskas pataikė iš toli, o N.Calathesas tiksliai realizavo tik vieną baudos metimą iš dviejų.

R.Šiškauskas nugalėtojams per 30 minučių pelnė 14 (dvitaškiai 4/5, tritaškiai 2/5) taškų, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo, išprovokavo varžovo pražangą bei 3 kartus prasižengė.

Darjušas Lavrinovičius dėl nugaros skausmų mačui nebuvo registruotas.

17 minučių aikštelėje praleidęs Š.Jasikevičius pralaimėjusiems surinko 6 (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 0/3, baudos 2/2) taškus, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 kartus suklydo, išprovokavo varžovo pražangą bei kartą pažeidė taisykles.

„Panathinaikos“: K.Kaimakoglou 13, N.Calathesas 11 (6 atk. kam.), M.Batiste'as (6 atk. kam.) ir S.Smithas - po 9.

CSKA: R.Šiškauskas 14, N.Krstičius 13 (11 atk. kam.), V.Chriapa 11, A.Švedas 10, A.Kirilenko 9 (10 atk. kam.).