Po sudėtingos sezono pradžios vis didesnį pagreitį įgaunantis Stambulo „Bešiktaš“ klubas iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės Turkijos pirmenybėse. Šį kartą NBA žvaigždės Derono Williamso vedama ekipa namuose 83:78 (28:20, 19:14, 17:16, 19:28) įveikė pirmąją nesėkmę patyrusią šalies čempionė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandą.

D.Williamsas per 31 minutę surinko 21 (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 5/9) taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, perėmė kamuolį, 2 sykius suklydo bei 4 kartus pažeidė taisykles.

19 taškų prie pergalės pridėjo Marcelusas kempas, 18 - Zoranas Ercegas (9 atk. kam.), 10 - Semihas Erdenas (7 atk. kam.).

Svečių gretose išsiskyrė po 16 taškų pelnę Oguzas Savašas (8 atk. kam.), Emiras Preldžičius (8 atk. kam.) ir Roko-Leni Ukičius.