Sekmadienį Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato reguliariojo sezono mače Linas Kleiza pelnė 24 taškus ir po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, o septintąją vietą Vakarų konferencijoje užimantis lietuvio Denverio "Nuggets" (30 pergalių ir 31 pralaimėjimai) klubas svečiuose 113:101 (27:29, 32:16, 24:28, 30:28) nugalėjo aštuntojoje pozicijoje Vakaruose esančius Sakramento "Kings" (28 pergalės ir 34 pralaimėjimai) krepšininkus.

Asmeninį rezultatyvumo rekordą NBA lygoje pasiekęs L. Kleiza per 33 minutes pataikė 4 tritaškius iš 7, visus 4 dvitaškius bei realizavo visus 4 baudų metimus. 10 taškų į varžovų krepšį lietuvis įmetė per antrąją pirmojo kėlinio pusę.

Be to, jis atliko vieną rezultatyvų perdavimą bei surinko dvi pražangas.

29 taškus nugalėtojams, kurie tebėra antri Šiaurės Vakarų pogrupyje, pelnė Carmelo Anthony, 24 - Allenas Iversonas (7 rezultatyvūs perdavimai), 16 - Marcusas Camby (10 atkovotų kamuolių), 9 - Nene Hilario.

Ketvirtojoje pozicijoje Ramiojo vandenyno pogrupyje esančio "Kings" klubo gretose sėkmingiausiai sekmadienį žaidė Mike`as Bibby (34 tšk.), Kevinas Martinas (19 tšk.), Ronas Artestas (17 tšk.), Bradas Milleris (11 tšk.), Corlissas Williamsonas ir Kenny Thomas (po 8 taškus).

Sekmadienį "Nuggets" krepšininkams pavyko nutraukti 20 pralaimėjimų seriją NBA pirmenybėse "Kings" klubo arenoje. Paskutinį kartą išvykoje Sakramento krepšininkus Denverio komanda buvo nugalėjusi daugiau nei prieš dešimtmetį - 1997 metų sausio 7 dieną.