Ketvirtadienį visoje Europoje buvo tęsiamos UEFA Europos lygos kovos. Pats pirmasis susitikimas vyko Rusijoje, kur vietos Kazanės „Rubin“ priėmė svečius iš Londono, „Tottenham“ klubą.

Pirmąsias 20 minučių abiejų klubų žaidimas buvo gan nuobodus ir pavojingų progų sukurta nebuvo, tačiau vėliau „Rubin“ komandos žaidėjas Alanas Kasaevas pavojingai smūgiavo virš vartų.

Po šio epizodo „Rubin“ komanda atsigavo ir ėmė daug pavojingiau atakuoti. „Tottenham“ vartus šiame mače saugojęs Carlo Cudicini atlaikė Christiano Noboa ir Biberso Natcho pavojingus tolimus smūgius.

Iki kėlinio pabaigos ir toliau žaidimo braižas nesikeitė, „Tottenham“ nieko pavojingo nesukurdavo, o „Rubin“ ir toliau bandė pelnyti įvartį, tačiau jiems arba pritrūkdavo tikslumo, arba puikiai vartus saugojo Cudicini, taigi pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Antrajame kėlinyje „Rubin“ pasiekė savo ilgai lauktą įvartį. 56-ą minutę Bibersas Natcho puikiu baudos smūgiu nuginklavo Cudicini.

Daugiau įvarčiu šiame mače niekas neįmušė ir vienintelio įvarčio „Rubin“ klubui pakako, kad galėtų švęsti pergalę prieš „Tottenham“.

Visi rezultatai:

A grupė:

„Rubin“ 1 – 0 „Tottenham“

56' [1 – 0] Bibers Natcho

„Shamrock Rovers„ 1 - 3 „PAOK“

8' [0 - 1] Dimitrios Salpingidis

36' [0 - 2] Georgios Fotakis

38' [0 - 3] Dimitrios Salpingidis

51' [1 - 3] Billy Dennehy

B grupė:

„Kobenhavn„ 1 - 2 „Hannover“

67' [1 - 0] Dame N´Doye

71' [1 - 1] Jan Schlaudraff

74' [1 - 2] Lars Stindl

„Vorskla Poltava„ 1 - 3 „Standard Liege“

5' [1 - 0] Oleksiy Kurylov

17' [1 - 1] Luis Manuel Seijas

45' [1 - 2] Kanu

74' [1 - 3] Mohammed Tchite

C grupė:

„Legia Warsaw„ 3 - 1 „Rapid Bucuresti“

51' [1 - 0] Miroslav Radovic

65' [1 - 1] Felipe Teixeira

69' [2 - 1] Miroslav Radovic

90' [3 - 1] Michal Kucharczyk

26' Dan Alexa („Rapid Bucuresti")

80' Janusz Gol („Legia Warsaw")

„PSV Eindhoven„ 3 - 3 „Hapoel Tel Aviv“

10' [0 - 1] Omer Damari

12' [1 - 1] Georginio Wijnaldum

33' [1 - 2] Toto Tamuz Temile

47' [1 - 3] Toto Tamuz Temile

59' [2 - 3] Ola Toivonen

87' [3 - 3] Kevin Strootman

72' Roei Gordana („Hapoel Tel Aviv")

D grupė:

„Vaslui„ 1 - 0 „Sporting Lisbon“

30' [1 - 0] Denis Zmeu

„Lazio„ 1 - 0 „Zurich“

62' [1 - 0] Christian Brocchi

E grupė:

„Besiktas„ 1 - 0 „Dynamo Kyiv“

68' [1 - 0] Egemen Korkmaz

„Maccabi Tel Aviv„ 1 - 2 „Stoke City“

51' [0 - 1] Dean Whitehead

64' [0 - 2] Peter Crouch

90' [1 - 2] Roberto Damian Colautti

F grupė:

„PSG„ 1 - 0 „Slovan Bratislava“

63' [1 - 0] Javier Pastore

„Red Bull Salzburg„ 0 - 1 „Athletic Bilbao“

37' [0 - 1] Ander Herrera