0

Eurolygos C grupės rungtynėse pirmąją pergalę iškovojo Belgrado „Partizan“ (1/2) ekipa, namuose rezultatu 91:81 (22:17, 30:27, 21:26, 18:11) nugalėjusi Šarlerua „Spirou“ (1/2) komandą.

Šeimininkai užtikrintai kontroliavo rungtynes iki didžiosios pertraukos. Prasidėjus trečiajam kėlinukui Belgijos ekipos žaidėjai per keletą minučių panaikino aštuonių taškų deficitą - 53:53. Dar netrukus svečiai jau pirmavo dviejų taškų skirtumu, tačiau serbams pavyko susigrąžinti pranašumą trečiame ketvirtyje (72:70), o ketvirtame kėlinuke galutinei perėmė iniciatyvą ir nebepaleido pergalės iš rankų - 91:81.

„Partizan“: Acie Law 26 (7 rez. perd., 32 naudingumo balai), Nikola Pekovičius 21, Milanas Mačvanas 15 (5 rez. perd.), Draganas Milosavljevičius 14.

„Spirou“: Demondas Malletas 19, Tornike Shengelia 16, Ch.Hillas 15 (9 atk. kam.), Jiri Welschas ir Andre Riddickas – po 10.