0
TV3

„Newcastle“ klubas tęsia sėkmingą žygį Anglijos „Premier“ lygoje – per dešimt turų nepralaimėję Alano Pardewo auklėtiniai vieninteliame pirmadienio mače išvykoje 3-1 įveikė „Stoke“.

Pirmasis įvartis krito sužaidus 12 minučių, kuomet po Gabrielio Obertano perdavimo pasižymėjo Demba Ba. Prieš pertrauką puolėjas iš arti padvigubino skirtumą, bet 74 minutę pastūmė Peterį Crouchą ir uždirbo 11 metrų baudinį, kurį realizavęs Jonathanas Waltersas sugrąžino „Stoke“ ekipai viltį.

Visgi 81 minutę pats Demba Ba realizavo 11 metrų baudinį bei 'hattrick'u' nulėmė Niukaslio komandos pergalę.

Turnyrinėje lentelėje „Newcastle“ (22 tšk) pakilo į trečią vietą, o pirmą kartą namie suklupęs „Stoke“ klubas (12 tšk) rikiuojasi 11-as.

„Stoke“ 1 - 3 „Newcastle“

12' [0 - 1] D.Ba, 40' [0 - 2] D.Ba, 75' [1 - 2] J.Walters (iš 11 m. baudinio), 81' [1 - 3] D.Ba (iš 11 m. baudinio).