0

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 17-ąjį etapą - pirmąsias Indijos „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo nugalėtojo titulą jau apgynęs vokietis Sebastianas Vettelis iš „Red Bull-Renault“ komandos.

Tai - vienuoliktoji 24-erių metų Vokietijos lenktynininko pergalė šį sezoną ir 21-oji per visą karjerą. S. Fetelis Indijoje startavo iš pirmosios pozicijos.

Antras finišavo 2009 metų čempionas britas Džensonas Batonas (Jenson Button, „McLaren-Mercedes“), trečias - ispanas Fernandas Alonsas (Fernando Alonso, „Ferrari“), ketvirtas - australas Markas Veberis (Mark Webber, „Red Bull-Renault“). Penktąją ir šeštąją vietas užėmė „Mercedes GP“ komandos pilotai vokiečiai - atitinkamai Michaelis Šumacheris (Michael Schumacher) ir Nikas Rozbergas (Nico Rosberg).

Likus dviem etapams iki čempionato pabaigos, bendrojoje įskaitoje pirmaujantis S. Fetelis turi 374 taškus. Antrąją vietą užimantis Dž. Batonas surinko 240 taškų. Trečiąją vietą užima F. Alonsas, surinkęs 227 taškus. M. Veberis su 221 tašku yra ketvirtas. 18-asis čempionato etapas - Abu Dabio „Grand Prix“ lenktynės - vyks lapkričio 13 dieną.