Italijos „Serie A“ pirmenybėse sužaistos trejos rungtynės. Be pralaimėjimų lygoje žengiantis Turino „Juventus“ klubas šeštadienio vakarą pratęsė sėkmingą pasirodymą išvykoje, minimaliu rezultatu 2-1 įveikdamas Milano „Inter“ vienuolikę.

Šiame susitikime pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, po tikslaus Mirko Vučiničiaus smūgio. Ilgai susikurta persvara „Juventus“ futbolininkai nesidžiaugė, kadangi maždaug po 15-os minučių rezultatą išlygino šeimininkų ekipos gynėjas Maiconas.

Po praleisto įvarčio „Juve“ dar labiau suaktyvino puolimą ir jau po penkių minučių dar kartą persvėrė rezultatą savo naudai. Įvartį 33-ią minutę įmušė Claudio Marchisio.

Antroje rungtynių dalyje rezultatas nepasikeitė, todėl „Juventus“ ekipa šventė penktąją pergalę Italijos pirmenybėse.

Taip pat pergalę išvykoje iškovojo pastaruoju metu puikią formą demonstruojantis „Milan“ klubas. Jis minimaliu rezultatu 3-2 įveikė „Roma“ ekipą. Įvarčius nugalėtojų gretose įmušė Zlatanas Ibrahimovičius, pasižymėjęs 17 ir 78 minutėmis bei Alessandro Nesta, įvartį pelnęs 30-ą minutę.

Tuo tarpu šeimininkų gretose po kartą pasižymėjo Nicolasas Burdisso ir iš „Barcelona“ klubo atvykęs jaunasis puolėjas Bojanas Krkičius.

Rezultatai:

„Inter“ 1 – 2 „Juventus“

12' [0 – 1] Mirko Vučinič

28' [1 – 1] Maicon

33' [1 – 2] Claudio Marchisio

„Roma“ 2 – 3 „Milan“

17' [0 – 1] Zlatan Ibrahimovič

28' [1 – 1] Nicolas Burdisso

30' [1 – 2] Alessandro Nesta

78' [1 – 3] Zlatan Ibrahimovič

87' [2 – 3] Bojan Krkič

67' Kevin-Prince Boateng („Milan“)

„Catania“ 2 – 1 „Napoli“

1' [0 – 1] Edinson Cavani

25' [1 – 1] Giovanni Marchese

48' [2 – 1] Gonzalo Ruben Bergessio

43' Mario Alberto Santana („Napoli“)