Dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Vilniaus „Perlo-MRU“ krepšininkai, sostinės derbyje įveikę vieną turnyro lyderių „Statybą“ – 89:65 (27:15, 20:18, 27:20, 15:12).

Šiame susitikime „Perlui-MRU“ nepadėjo koją pasitempęs Antanas Udras. Ar aukštaūgis galės žaisti kitame mače, paaiškės sekmadienį.

Tai buvo ketvirtoji „Perlo-MRU“ pergalė per septynerias rungtynes. Sekmadienį vilniečiai svečiuose išbandys jėgas su „Mažeikiais“.

Rungtynės prasidėjo nervingai. Nemažai diskusijų kėlė teisėjų sprendimai, tačiau nepaisant visko „Perlas-MRU“ pirmavo 11:7. Nors svečiai bandė minti ant kulnų (13:11), skirtumas nenustojo augti ir netrukus pasiekė dviženklį skaičių – 21:11. Pirmąją dešimties minučių atkarpą M.Sakalausko auklėtiniai laimėjo 27:15. Sėkmingai klostėsi ir antrasis ketvirtis. Jo metu „Perlo-MRU“ pranašumas buvo pasiekęs 20 taškų – 35:15. Po kelių minučių komandas skyrė jau 23 taškai (42:19), bet kėlinuko pabaigoje šeimininkai sustojo ir leido „Statybai“ priartėti – 47:33.

Po pertraukos kova vyko taškas į tašką. „Statyba“ kelis kartus mėgino spurtuoti, tačiau „Perlas-MRU“ sėkmingai atlaikė svečių spaudimą. Ne gana to, ketvirčio pabaigoje M.Sakalausko kariauna sužaidė sėkmingą atkarpą ir prieš lemiamą mačo dalį galėjo didžiuotis solidžiu pranašumu – 74:53.

Ketvirtajame kėlinyje beliko sutvarkyti formalumus.

„Perlas-MRU“: T.Padegimas 18 (7 atk. kam.), G.Vileita 14 (8 rez. perd.), Ž.Stankus 13, E.Mološčiakas 12 (13 min.), M.Kazonas 11, P.Semaška 6, K.Brusokas (9 atk. kam.) ir D.Domarkas po 5, M.Virbalas 3 (7 atk. kam.), M.Gilys 2.

„Statyba“: O.Varanauskas 17 (6 rez. perd.), N.Anglickis 10 (6 atk. kam.), R.Sugintas 8.