Naudingiausiu Eurolygos antrojo turo krepšininku tapo Nancy SLUC ekipos lyderis Nicola Batumas, kuris surinko 36 naudingumo balus.

NBA lokauto metu tėvynėje nusprendęs rungtyniauti puolėjas mače su Bilbao „Bizkaia Baskets“ klubu per 39 žaidimo minutes pelnė 26 taškus (6/15 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 11/12 baudos metimai), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 11 varžovų pražangų ir 5 sykius suklydo.

Antrąją-trečią vietas pasidalijo Zagrebo „Zagreb“ vidurio puolėjas Seanas May'us ir Pirėjo „Olympiacos“ puolėjas Georgios Printezis. Abu krepšininkai surinko po 31 naudingumo balą.

4-5 pasidalijo Sienos „Montepaschi“ legionierius Kšyštofas Lavrinovičius ir Stambulo „Anadolu Efes“ puolėjas Ersanas Ilyasova.

21 minutę žaidęs lietuvis pasižymėjo 12 taškų (2/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 5/7 baudos metimai), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, prarado 2 kamuolius, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 9 varžovų pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.