Japonijoje vykusiame pasaulio kiokušin karatė čempionate be svorio kategorijų lietuvė M. Čiuplytė iškovojo sidabro medalį.  Lukas Kubilius ir Inga Mikštaitė liko ketvirti.

L.Kubilius pusfinalyje pralaimėjo 10-ą sekundę, kai varžovas iš Japonijos skaudžiai smūgiavo jam į koją.

I.Mikštaitė ketvirtfinalyje patyrė nokautą. Nors jai buvo skirta pergalė, nes nokautą gavo uždraustu smūgiu, tolimesnėse kovose dalyvauti ji negalėjo. Buvo manyta, kad lietuvė patyrė smegenų sukrėtimą.

Iš viso čempionate dalyvavo 12 sportininkų iš Lietuvos. Tai pirmas kartas istorijoje, kai Lietuva į čempionatą išsiuntė tokią gausią ir pajėgią rinktinę.

Šeštadienį iš kovos dėl medalių netikėtai pasitraukė perspektyvus imtynininkas Donatas Imbras. 31 metų sportininkas prieš čempionatą paskelbęs, jog tai bus paskutinės jo karjeros pirmenybės, antrajame rate pralaimėjo kazachstaniečiui Ilja Jakovlevui.

Kiti lietuviai užėmė kuklesnes vietas: Rita Pivoriūnaitė liko 5-8 vietoje, Rūta Brazdžionytė – 9-16.

Mindaugas Pavilionis, Darius Gudauskas, Dmitrijus Aleksandrovas, Eimantė Leliukaitė užėmė 17-32 vietas, Andžejus Milevskij, Donatas Imbras ir Orestas Procas – 33-64.