0

Viena šio sezono Eurolygos favoričių Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa pergale pradėjo naująjį Eurolygos sezoną. Pirmosiose C grupės rungtynėse turkai svečiuose 84:73 (27:28, 21:17, 20:6, 16:22) nugalėjo Belgrado „Partizan“ krepšininkus.

Lūžis šiose rungtynėse įvyko trečiajame kėlinyje. Įpusėjus susitikimui svečiai pirmavo tik 48:45, tačiau po didžiosios pertraukos Serbijos čempionai buvo tiesiog neatpažįstami. Per dešimt minučių aikštės šeimininkai sugebėjo surinkti vos 6 taškus, į savo krepšį praleido net 30 ir prieš lemiamą ketvirtį Stambulo komanda jau turėjo septyniolikos taškų persvarą - 68:51.

Ketvirtajame kėlinyje serbams sėkmingiau sekėsi rinkti taškus, tačiau nuo nesėkmės „Partizan“ komandos tai neišgelbėjo.

„Partizan“: N.Pekovičius 21 (baudos 9/10, 12 išprov. praž., 29 naud. bal.), M.Mačvanas 14 (tritaškiai 3/4, 7 atk. kam.), D.Milosavljevičius 10, M.Raduljica 9.

„Anadolu Efes“: T.Kinsey 18, D.Savanovičius 17 (tritaškiai 3/4), S.Vujačičius 14, E.Ilyasova 10 (21 naud. bal.).