Šiandien buvo pabaigtos žaisti Lietuvos federacijos taurės aštuntfinalio varžybos, kuriose netrūko staigmenų ir įspūdingų rezultatų.

Iš taurės šiame etape iškrito net penki A lygos klubai – du iš jų pralaimėjo I lygos klubams.

Dar vakar Kėdainių „Lifosa“ namuose net 5-1 nepasigailėjo A lygos autsaiderės „Klaipėdos“ komandos. Prie šios pergalės ypatingai prisidėjo „kėdainiečių“ puolėjas Mindaugas Jakštas, pelnęs „hat-tricką“.

Tuo tarpu dar vienas aukščiausios lygos klubas, kuris buvo eliminuotas – Tauragės „Tauras“, namuose netikėtai nusileidęs Vilniaus „REO“ ekipai. Mindaugas Grigalevičius ir Andrius Miliškevičius pelnė įvarčius nugalėtojams.

Kitoms žemesnių lygų ekipoms nepasisekė – II lygos Rytų zonos lyderė Vilniaus „Polonija“ net 0-9 nusileido aukščiausios lygos vidutiniokei – Gargždų „Bangai“. O Sekmadienio futbolo lygoje (SFL) rungtyniaujantis Klaipėdos „Jambo“ svečiuose nepasipriešino „FBK Kaunui“ 0-5.

Dar viena I lygoje rungtyniaujanti ekipa – Kėdainių „Nevėžis“ svečiuos tik rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti LFF taurės nugalėtojos vardą ginančios Panevėžio „Ekrano“ vienuolikės pranašumą 0-2.

Pakruojo „Kruojos“ ir „Mažeikių“ dvikovoje nepavyko išaiškinti nugalėtojo per pagrindinį ir pridėtą laiką, tad po baudinių serijos pergalę pavyko išplėštį Pakruojo klubui.

Marijampolės „Sūduvos“ ir Klaipėdos „Atlanto“ dvikovoje kovoje „suvalkiečiai“ visus formalumus sutvarkė dar pirmajame kėlinyje pelnydami be atsako aštuonis įvarčius. Dar vienas įvartis krito paskutinę rungtynių minutę, taip pažymėdamas „Sūduvos“ pergalę rezultatu 9-0.

Tačiau bene karščiausias aštunfinalio mačas įvyko Šiauliuose, kur „Šiauliai“ grūmėsi su Vilniaus „Žalgiriu“. Po atkaklios dvikovos į kitą etapą keliauja „žalgiriečiai“, kuriems vienintelį įvartį pelnė Deivydas Matulevičius.

LFF taurės ketvirtfinalio burtai bus traukiami rytoj federacijos būstinėje.

Visi rezultatai:

„Ekranas“ 2 – 0 „Nevėžis“

82' [1 – 0] Uchenna Umeh

86' [2 – 0] Adam Fofana

„Šiauliai“ 0 – 1 „Žalgiris“

55' [0 – 1] Deivydas Matulevičius

90' Luca Bonometti („Žalgiris“)

„Tauras“ 1 – 2 „REO“

38' [1 – 0] Linas Savastas

73' [1 – 1] Mindaugas Grigalevičius

90' [1 – 2] Andrius Miliškevičius

„Kruoja“ 1 – 1 „Mažeikiai“

(po 11 m. baudinių 5-4)

5' [0 – 1] Vladimir Antipov

11' [1 – 1] Ernestas Veliulis

„Lifosa“ 5 – 1 „Klaipėda“

2' [1 – 0] Mindaugas Jakštas

23' [1 – 1] Markas Beneta

26' [2 – 1] Mindaugas Jakštas

29' [3 – 1] Aivaras Gėgžna

45' [4 – 1] Martynas Juknevičius

83' [5 – 1] Mindaugas Jakštas

„Banga“ 9 – 1 „Polonija“

2' [1 – 0] Gytis Gailius

7' [2 – 0] Andrius Lipskis

22' [3 – 0] Gajus Kulbis

25' [4 – 0] Gytis Gailius

60' [4 – 1] Viktor Frizel

65' [5 – 1] Nizar Ben Nasra (11 m.)

66' [6 – 1] Gajus Kulbis

79' [7 – 1] Andrius Marcinkevičius

84' [8 – 1] Mikas Kura

87' [9 – 1] Andrius Marcinkevičius

„Kaunas“ 5 – 0 „Jambo“

12' [1 – 0] Evaldas Razulis

35' [2 – 0] Audrius Juozaitis

36' [3 – 0] Marius Šoblinskas

39' [4 – 0] Deivydas Kapustas

45' [5 – 0] Evaldas Razulis

„Sūduva“ 9 – 0 „Atlantas“

1' [1 – 0] Povilas Lukšys

12' [2 – 0] Ričardas Beniušis

15' [3 – 0] Tadas Eliošius

29' [4 – 0] Tadas Eliošius

33' [5 – 0] Karolis Chvedukas

37' [6 – 0] Karolis Chvedukas

39' [7 – 0] Povilas Lukšys

42' [8 – 0] Vaidas Slavickas

90' [9 – 0] Evaldas Grigaitis