Lietuvos pirmosios futbolo lygos lyderis sostinės REO (Vilniaus FK) LFF taurės turnyro aštuntfinalyje gražiu stiliumi Tauragėje 2:1 įveikė A lygoje rungtyniaujantį „Taurą“, kuris po pirmojo kėlinio buvo priekyje 1:0.

„Žaidėme tikrai gerai. Nors po pirmojo kėlinio pirmavo varžovai per pertrauką vaikinams pasakiau, jog jei ir toliau žaisime taip pat tai tikrai prieš „Taurą“ laimėsime. Kai išlyginome rezultatą jau neabejojau pergale“, - džiaugėsi REO treneris Stasys Baranauskas.

Vasarą Europos lygos turnyre rungtyniavęs „Tauras“ šį sezoną A lygoje užima šeštąją vietą, todėl tauragiškiams LFF taurės turnyras buvo vienintelė galimybė vėl prasimušti į Europą. Daug legionierių turinčio Tauragės komandos viltis palaidojo tik šį sezoną pirmojoje lygoje debiutavęs Vilniaus klubas.

Šį šeštadienį REO Vilniuje žais lemiamas pirmosios lygos rungtynes su „Šilute“. Pergalė sostinės klubui garantuoja nugalėtojų titulą. Todėl S.Baranauskas per taurės mačą nutarė patausoti keletą pagrindinės sudėties žaidėjų, turinčių įspėjimų, kuriems Tauragėje gauta geltona kortelė reikštų diskvalifikaciją dvikovai su šilutiškiais.

Jau 1-ąją minutę REO saugas Tomas Ražanauskas klastingu smūgiu vos nepasiuntė kamuolio į šeimininkų vartus – „Tauro“ vartininkas jį vargais negalais nukreipė virš skersinio. Pirmajame kėlinyje svečiai sukūrė daugiau grėsmingų situacijų prie vartų, bet 37-ą minutę „Tauras“ išsiveržė į priekį. Įvartį efektingu smūgiu įmušė Linas Savastas.

Po pertraukos vilniečiai visiškai perėmė iniciatyvą ir vis didino spaudimą prie Tauragės komandos vartų. Aktyvusis REO puolėjas Mindaugas Grigalevičius rezultatą išlygino 73-ą minutę. „Tauro“ gretose šių metų sezoną pradėjęs M.Grigalevičius  taikliu smūgiu iš baudos aikštelės vidurio užbaigė greitą trijų žaidėjų kombinaciją – 1:1..

Kovingajam vilniečių žaidėjui Vikentijui Ivanovui šį sezoną trečią kartą buvo prakirsta kaktą, kurią teko siūti ligoninėje. V.Ivanovą pakeitė Edgaras Rukštelė, o vėliau aikštėje pasirodė ir Andrius Miliškevičius. E.Rukštelė ir A.Miliškevičius nuo pirmųjų minučių nežaidė dėl turimų įspėjimų.

A.Miliškevičius atnešė savo komandai pergalę, kuri išvedė REO  į ketvirtfinalį. 80-ą minutę jis taikliai smūgiavo galva – 2:1.Per likusį rungtynių laiką „Tauras“ išsigelbėti neturėjo jokių galimybių.

LFF taurės turnyro ketvirtfinalio etapo mačai bus žaidžiami lapkričio 2-ąją. Burtai – šį penktadienį LFF būstinėje Vilniuje.

LFF taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės

Tauragės „Tauras“ – Vilniaus REO (Vilnius) 1:2 (1:0)

Panevėžio „Ekranas“ – Kėdainių „Nevėžis“ 2:0 (0:0)

Šiaulių „Šiauliai“ – Vilniaus „Žalgiris“ 0:1 (0:0)

Marijampolės „Sūduva“ – Klaipėdos „Atlantas“ 9:0 (8:0)

Kėdainių „Lifosa (Kėdainiai) – Klaipėdos  „Klaipėda“ 5:1 (4:1)

Kauno „Kaunas“ – Klaipėdos „Jambo“ 5:0 (5:0)

Gargždų „Banga“ – Vilniaus „Polonija“ 9:1 (4:0)

Pakruojo „Kruoja“ (Pakruojis) – Mažeikių „Mažeikiai“ 1:1  (1:1, 0:0),  11 m baudiniai -  5:4