0

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą prasidėjo trečiojo turo kovos. Triuškinančią pergalę D grupėje iškovojo Madrido „Real“ klubas, kuris namuose 4-0 nepaliko jokių šansų „Lyon“ ekipai.

„Karališkasis" klubas į priekį šiose rungtynėse išsiveržė 19-ą minutę, kuomet po Cristiano Ronaldo atlikto perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė puolėjas Karimas Benzema.

47-ą minutę „Real" rezultatą padvigubino, kai pirmojo įvarčio autorius Benzema perdavė kamuolį saugui Sani Khedirai, o šis išbėgęs vienas prieš vartininką be vargo jį nuginklavo.

Sužaidus dar aštuonias minutes, 55-ą minutę, į svečių iš Prancūzijos vartus krito dar vienas įvartis. Šį kartą „Real" saugas Mesutas Ozilas smūgiavo kamuolį į vartus, o prastai sužaidęs vartininkas Hugo Llorisas įsimušė į savus vartus.

Galutinis taškas šiose varžybose buvo padėtas 81-ą minutę, kai po Kaka pakelto kampinio Sergio Ramosas stipriu smūgiu kaire koja pasiuntė kamuolį į vartus ir nepaliko jokių šansų „Lyon" vartininkui.

Dramatiška dvikova vyko tarp „Manchester City„ ir „Villarreal“ ekipų. Šias rungtynes po atkaklios kovos rezultatu 2-1 laimėjo namuose žaidę „Manchester City" futbolininkai.

Rungtynių rezultatai ir statistika:

A grupė

„Manchester City“ (Anglija) 2 – 1 „Villareal“ (Ispanija)

4' [0 – 1] Cani

38'[1 – 1] Carlos Marchena (į savo vartus)

90'[2 - 1] Sergio Aguero

„Napoli“ (Italija) 1 - 1 Miuncheno „Bayern“ (Vokietija)

2' [0 - 1] Toni Kroos

39'[1 - 1] Holger Badstuber (į savo vartus)

49' Mario Gomez („Bayern“) nerealizavo 11 m baudinio

B grupė

Maskvos CSKA (Rusija) 3 - 0 Trabzono „Trabzonspor(Turkija)“

29' [1 - 0] Seydou Doumbia

76' [2 - 0] Aleksandras Cauna

86' [3 - 0] Seydou Doumbia

„Lille“ (Prancūzija) 0 - 1 Milano „Inter“ (Italija)

21' [0 - 1] Giampaolo Pazzini

C grupė

„Basel“ (Šveicarija) 0 - 2 Lisabonos „Benfica“ (Portugalija)

20' [0 - 1] Bruno Cesar

75' [0 - 2] Oscar Cardozo

87' Emerson („Benfica“) gavo raudoną kortelę

Galačio „Otelul“ (Rumunija) 0 - 1 „Manchester United“ (Anglija)

64' [0 - 1] Wayne Rooney iš 11 m baudinio

90' [0 - 2] Wayne Rooney iš 11 m baudinio

67' Nemanja Vidič („Man United“) gavo raudoną kortelę

89' Milan Perendija („Otelul“) gavo raudoną kortelę

D grupė

Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) 0 - 1 Amsterdamo „Ajax“ (Olandija)

49' [0 - 1] Derk Boerrigter

90' [0 - 2] Christian Eriksen

Madrid „Real“ (Ispanija) 4 - 0 „Lyon“ (Prancūzija)

19' [1 - 0] Karim Benzema

47' [2 - 0] Sami Khedira

55' [3 - 0] Hugo Lloris

81' [4 - 0] Sergio Ramos