Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiami trys VIII turo mačai.

Du puikūs Robino van Persie įvarčiai lėmė Londono „Arsenal“ ekipos pergalę 2-1 prieš „Sunderland“.

Pirmąjį įvartį Nyderlandų rinktinės narys įmušė sužaidus vos 29 sekundes - tai kol kas greičiausias tikslus smūgis šiame Anglijos pirmenybių sezone.

Tačiau „Sunderland“ nesutriko ir 30 minutę išlygino santykį, kai precižiškai tiksliai baudos smūgį realizavo Sebastianas Larssonas.

Visgi „Arsenal“ antrajame kėlinyje spaudė svečius ir galiausiai pasiekė savo: 82 minutę van Persie taip pat fantastišku baudos smūgiu išplėšė tris taškus.

Pirmąją pergalę savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo „West Bromwich“ klubas, derbyje 2-0 įveikęs „Wolverhampton“ bei išbridęs iš iškritimo zonos.

Įvarčius, kurie lėmė penktą iš eilės „Wolverhampton“ pralaimėjimą, pelnė Chrisas Bruntas ir Kevinas Doyle'as.

Rezultatai:

Londono „Arsenal“ 2 - 1 „Sunderland“

1' [1 - 0] R.van Persie

31' [1 - 1] S.Larsson

83' [2 - 1] R.van Persie